| scumpica_3107 a întrebat:

Cine imi face o compunere de 20 de randuri in care sa prezinte un concert la care a particitap
cerinte
1. sati exprimi opinia despre acel concert
2. sa prezinti pe scurt concertul

as face eu aceasta compunere dar nu am nici cea mai mica idee cum sa o fac

va rog eu frumos ajutati-ma

fundita love struck si vot love struck

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar tu ce-ai de facut de nu-ti poti face singura o amarata de tema? Chiar nu-i niciun pic de trafic prin capul ala al tau incat sa poti insira 20 de randuri amarate?

| BruneTTe a răspuns:

Ca tare greu o fi sa-ti scrii opinia. Doamne!

| yumeee a răspuns:

în loc să te împopoţonezi ca o sorcovă şi să-ţi faci poze în oglindă în chiloţi, pune mână şi mai bate-ţi şi tu capul cu şcoala.

| AlexSM86 a răspuns:

Esti prima fata pe care o vad, care n-are o parere despre ceva laughing

| HellYeahChristine a răspuns:

Scumpo nu stii sa-ti faci singura temele? Sau chiar crezi ca o sa gasesti un prost care s-o faca pentru tine?laughing

| QAlessia a răspuns:

Scuze dar nu iti facem temawinking
Gaseste alt fraier
Mai bine invata big grin