| Carla_6398 a întrebat:

Ajutoarele sociale pentru pensionari in Galati sunt pentru anul 2011, ca bunica mea a fost si i-au zis ca le-a luat, dar ea a luat in toamna.presupun ca pentru 2010.stie cineva sa-mi explice?

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

In toamna s-au dat pentru 2011 ...nu aveau cum sa fie pentru 2010 pentru ca produsele ar fi expirat de atunci!
Daca in toamna ai luat faina, malai, biscuiti, lapte praf, paste fainase si zahar inseamna ca au fost pentru 2011, pentru 2010 s-a dat doar faina si zahar!
Stiu sigur ce spun pentru ca fac parte din comisia de distribuire a produselor respective de 3 ani incoace!