| PrettyMe a întrebat:

Am absolvit clasa a XI-a cu media generala 10, in mod normal ar fi trebuit sa primesc o bursa de merit in valoare de 300 de RON insa nu am primit-o.Am intrebat la secretariatul scolii in legatura cu bursa si mi s-a spus ca nu o voi mai primi din lipsa de fonduri, acelasi lucru mi-a fost spus si la Primarie. Unde ma pot pronunta mai departe? nu ca ar fi o suma foarte mare insa este dreptul meu. Dau fundita celui/celei care imi ofera cat mai multe informatii

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi raspunsul meu la cealalta intrebare cu acelasi continut. Numai bine!