| dEEk a întrebat:

Am auzit de farmer rolling on the floor dar nu stiu ce inseamna? cica face yang pe contul ala laughing funda cine imi spune!big grin

Răspuns Câştigător
| chatalynutzz a răspuns:

Farmer inseamna un cont mai mik pe care cineva il are pentru a sparge metine
De ex ai un cont de 80 si iti faci un frmer de lv 40 la metine de 56 pentru ca la metine de 80 nu ai sanse pentru ca sa zicem e plin sau nu ai itm bune
si bagi iteme pe un farmer creezi un cont il faci lv 40 si spargi metine cu ala iti pica pietre+4 ss cozi etc. si le vinzi si faci bani
FUNDA?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dEEk explică:

Mersi all