| AugustinFiltru a întrebat:

As avea o mica intrebare despre metin2!
Am auzit ca se pot face bani (yang) foarte multi in joc daca tge faci farmer. Intrebarea mea este : ce am nevoie si ce trebuie sa fac sa devin farmar?
AAA! Si mai exact ce face un farmer?

4 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Farmer=farmezi/ataci monstri, pietre metin
Nu te intereseaza sa te bati cu jucatorii.
Ramai la un anumit nivel, de preferabil mic si bati pietre metin si monstri care stii ca dropeaza iteme valoroase. Faci rost de bani, dar nu cresti, nu faci misiuni, etc. Daca vrei sa devii un farmer, ai nevoie de iteme cu pv mare si de mult anti monstri/semi-om. Bate metine pentru cartile competentei si vinde-le sau schimba-le. Cam atat.

| Dnca a răspuns:

Buna! Eu joc metin2 si am si farmer si lvl 88. Ce iti pot spune este ca farmerul trebuie sa fie lvl 35 (pentru. metine map2)....si da este adevarat faptul ca castigi multi bani deoarece bati metine si iti pot cadea iteme sau pietre care valoreaza P. S.:trebui sa ai cal armat si lvl 35... Sper ca te-am ajutat. daca mai ai nev de ajutor dspre metin2 contacteaza-ma!

| virgil1999 a răspuns:

Amazon e un site american. Nu transmit in afara americii. Incearca de pe alt site de genul asta.

| AugustinFiltru explică (pentru virgil1999):

Nu inteleg ce ai vrut sa zici cu amazon eu nu am scris nimic cespre amazon