| FunKesha a întrebat:

Am auzit niste zvonuri cum ca Miley Cyrus se drogheaza am vazut asta in ziar si pe un site.
Credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
| marya a răspuns:

Sincer eu cred ca este foarte adevarat. Tatal ei a fazut o declaratie ca este foarte dezamagit de fica lui.Deci daca nu era adevarat ar fi demonstrat ca nu. Uite aici poti gasi mai multe informatii.http://www.google.ro/......http?/url

14 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Posibil de ce nu.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai din pacata dastraight face am vazut videoclipul si am si auzit.straight face. Eu cred ca este adevarat.sad [dar sincera sa fiu mi-a parut rau cand am auzit asa ceva. n-o credeam genul asta de fata. dar, asta e se mai schimba si lumea]. Numai bine, pa-pa:*.

| Beibii a răspuns:

Http://www.tmz.com/......h-montana/

da, este cat se poate de adevarat, uite si site-ul.

| cocosnucifera a răspuns:

All is possible big grin

| sunset a răspuns:

Nu cred, sunt sigura
Multe vedete apeleaza la asta, si Angelina Jolie, au filmat-o si multi multi altii, dintre cele mai cunoscute vedete, Miley de ce nu? Mai ales ca este tanara...

| sunset a răspuns:

Nu cred, sunt sigura.
Multe vedete apeleaza la asta, si Angelina Jolie, au filmat-o si multi multi altii, dintre cele mai cunoscute vedete, Miley de ce nu? Mai ales ca este tanara...

| aia a răspuns:

Da e adevarat i s-a urcat faima la caprolling on the floor

| Bianca2b a răspuns:

Eu cred ca e adevarat, ca a ajuns o depravata. Ai vazut cum se imbraca, ca bea, concertele ei din ultima vreme?!`

| Yryna14 a răspuns:

DA DOAMNE! m`am saturat de miley cyrus/hannah bostana... i s`a urcat faima la cap mult prea tare... drogheaza`te miley ca bine faciwinking

| Kerli a răspuns:

Adevarat sau nu e viata ei si face ce vreau

Răspuns utilizator avertizat
| iulia972 a răspuns:

Da eu cred am si auzit dar am si vazut

| Aero_7920 a răspuns:

Nici mie nu imi vine sa cred ca fata draguta din hannah montanna se drogheaza dar am vazut poza cu acel lucru in gura crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat nici eu nu am crezut dar va puteti convinge de asta pe site-ul www tmz.com