| Pitic a întrebat:

Am auzit o stire cum ca asta seara ar fi un cutremur

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur va fi un cutremur, undeva in lume, in fiecare zi sunt zeci, din care foarte putine se simt. Poate sa fie si la noi, tot asa sunt multe microcutremure, dar eu nu cred ca o sa fie unul mare. Numai bine!

| ella_7332 a răspuns:

Superstitii oh go on

| Pitic explică:

Nu eram speriata doar curioasa
mersi oricum

| doraz a răspuns:

Pai nu ai mai auzit pana acum? S-au mai spus de foarte multe ori ca vor fi cutremure, ca va veni sfarsitul luni etc si uite ca in Romania nu a mai fost nici un cutremur puternic din '77 si nici sfarsitul lumii nu a venit.
Asa ca stai linistit/a pentru ca nimeni nu poate stii. Chiar la televizor a spus ca nimeni nu poate stii dinainte cand are loc un cutremur decat cu nu stiu ce aparate cu doar cateva secunde inainte de cutremur.
Sper ca te-ai linistit.