| no.name a întrebat:

Am avut pana acum opera si acum am schimbat pe firefox. vreau sa stiu cum schimb acum browserul principal pe mozilla?

Răspuns Câştigător
| sabrina7723 a răspuns:

Intra pe unelte ->optiuni ->avansat->general->si iti apare chiar jos "verifica intotdeauna la pornire daca firefox este navigatorul implicit" si bifeaza casuta -> apasa pe "verifica acum" si iti apare o casuta cu intrebarea "Firefox nu este navigatorul dumneavoastră implicit. Doriți ca acesta să fie implicit?" si apesi "Da" si gata big grin... fundita?batting eyelashes:X

4 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Cand instalezi mozilla, te intreaba daca vrei sa fie ca browser principal.

| supernatural2011 a răspuns:

Adica pagina de start? daca da:

-dai sus la "Options" si pui la "Home Page" siteul big grin

| Slavian a răspuns:

Unelte->Optiuni...->Avansat->Apare un buton "verifica" in coltul din dreapta jos din fereastra cu optiunile firefox, apoi dai ok.
Numai bine!

| DcpWho a răspuns:

Multam si eu!