| Claudiu_XDjx_1998 a întrebat:

Am avut piciorul in ghips doua saptamani am avut degetul rupt si alaltaieri mi-am dat jos gipsul si nu pot calca pe picior, atunci cand, calc simt ca imi baga cineva acee in picior ma furnica nu pot calca pe el. ajutati-ma ce remedii imi dati mai bine zis ce tratament imi dati?

1 răspuns:
| Alves_Alecsh_1992 a răspuns:

1.trebuie sa ungi cu fastum gel de la glezna in jos in fiecare seara
2.depaseaza-te doar daca este urgenta nevoie
3. poarta glezniera(o gasesti la orice farmacie si costa cam 16 lei maxim)
FUNDA?