| Patrissia a întrebat:

Am cumparat o camera web si nu imi merge sa o folosesc pe mess. Pe facebook merge pe skipe da dar numai pe mess nu imi apare negru! Stiti ce pot facebatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

Da o problema foarte simpla te duci la mesenger sus scrie messenger dai click si te duci la preferens
aclol te duci la video&voice si dai open video and voice setup acolo la ultima aia iti da la camera si te pune sa selectezi ceva selectezi pana o sa iti apara imagini asta e pentru video call ca sa se vada pentru numai si numai camera tot asa te duci la preferens da dupa aia te duci la webcam broadcast dai la camera setings si alegi potiuni pana cand in fereasta de preferens apar imagini mentionez ca nu stiu sa explic prea bine prin scris si de aia o sti pare creu daca ai rezolvat dai funda?

| Patrissia explică (pentru EmanuelThN):

Poate depinde si ce mess am

| Itstimetosayhello a răspuns:

Incearca 15-20 de minute pe mess sa o lasi sa mearga pe mess, asa mi-a zis o prietena, ca e activata pentru facebook si pentru mess nu.Incearca asa, nu stiu ce sa zic...