| Manolache_9508 a întrebat:

Am cumparat un antivirus Norton de la Romtelecom, l-am instalat dar imi apare un x cu rosu pe iconita cu antivirusul de jos din bara in partea dreapta.De ce apare asa si cum pot sa rezolv problema? Va rog mult sa ma ajutati.Multumesc frumos.

6 răspunsuri:
| cristi13 a răspuns:

Problema ti-o rezolv eu. Daca dai add la id-ul : b_96_tsc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik dreapta pe el si o sa-ti apara remediere dai clik pe remediere si astepti pana apare terminare

| TelekomRO a răspuns:

Ai activat antivirusul folosind codul primit pe e-mail? Ai detalii aici: http://suport.romtelecom.ro/......20activare iar PIN-ul corespunzător îl poţi găsi în contul tău MyAccount.

| ghiorghioni a răspuns (pentru TelekomRO):

Cod pin norton nu-l gasesc am instalat norton de la romtelecom

| TelekomRO a răspuns (pentru ghiorghioni):

Dacă nu e disponibil în MyAccount, apelaţi 1930 gratuit în reţeaua Romtelecom.

| IoanaEvelina a răspuns:

Am aceeasi problema! mi-am facut cont dar nu apare nimic la serviciile mele legat de vreun pin. sau cod.