| Daniel_9018 a întrebat:

Am facut comanda de pe un site am comandat un cooler si pasta termocontductoare pe site scria livrare in 24 de ore si mi-a venit un mail cica vine in 7-9 zile(ca nu il au pe stoc si fac comanda la producator :dar pe site scria ca il au in stoc) si n-am cum sa refuz lema dat un mail ca refuz ce se intampla? ce pot sa patesc

uitati mailul

Shop4PC
------------------------------------------------------
Numar Comanda: 3401
Detalii Factura: http://shop4pc.ro/account_history_info.php?order_id=3401
Data Comenzii: Friday 02 August, 2013

Comentariile pentru Comanda facuta de dvs sunt

Buna ziua,

1x Pasta termoconductoare Arctic Silver AS 5 (3.5g) a fost rezervata din stoc magazin.
1x Ventilator 80mm LEPA 70D LP70D08R este disponibil la furnizor/producator si are termen de livrare de aprox. 7-9 zile lucratoare (estimam ca poate ajunge la dvs. la sfarsitul saptamanii viitoare/inceputul urmatoarei saptamani).
Va informam ca acest produs se va aduce special pentru dvs. de la furnizor/producator, renuntarea ulterioara la comanda nefiind posibila.
Fiind client nou, va rugam sa ne comunicati (reply) si seria/nr. CI sau nr. CNP (la alegere), necesare pentru completarea facturii.

Va multumim.

Cu stima,
Dep. vanzari Shop4PC.ro

Comanda dvs a fost actualizata la acest status.

Status nou: Comanda procesata

Raspundeti la acest e-mail daca aveti intrebari.

Răspuns Câştigător
| dani01 a răspuns:

Si eu am patit la fel desi acum nu mai am incredere in ei
Si nu este cea mai serioasa firma