| KapyManuKapy a întrebat:

Salut, saptamana trecuta, mai exact joi am dat o comanda la eMAG, unul dintre produse fiind in stoc furnizor. Data estimata de livrare era pe 4 mai adica azi, dar produsele nu sunt predate nici macar curierului. Cat trebuie sa mai astept dupa acel produs care este in stoc furnizor?

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Hei!
Dacă nu le primeşti azi până în ora 16:00-18:00, mâine (pe 5 mai) sau poimâine îți va ajunge comanda sigur.
Este posibil să îți ajungă şi în cursul zilei de azi. happy

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In cazul asta eMag nu are ce face. Depinde cand ajung de la furnizor. Rabdare!

| mihai69 a răspuns:

Până îl primești. Gândește-te că a fost și o sărbătoare între timp, cu câteva zile libere.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai din cauza ca a fost sarbatoare.

| CLCQ a răspuns:

Au fost sarbatorile la mijloc.

| Daniela_Nicoleta_V._1997 a răspuns:

Cel putin 2 zile.