| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o comanda la Orange, telefon+abonament iar la detalii cand am adaugat datele mele jos era bifata o casuta cu "date de contact Imputernicit"-"aceeasi persoana cu detinatorul contractului". Acolo trebuia sa trec datele titularului de contract al casei?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu, daca n-ai imputernicit pe nimeni acolo figurezi tot tu si exact asta spune acolo: "aceeasi persoana cu detinatorul contractului", tu esti detinatorul contractului, daca l-ai facut pentru tine si nu pentru altul.