| Adyy5 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...
Sunt clasa a 7-a si am fost rugată sa scriu un discurs pentru cei de a 8 a.
Ma puteti ajuta?
N-am nicio idee.
Nu vreau sa fie in numele unui elev de a 8-a deoarece sunt pe a 7-a si chiar n-am idei.
Va rog!

1 răspuns:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna
"Dragii nostri colegi,
Cu bune și cu rele ați petrecut împreună 8 ani. 8 ani frumoși in care ați învățat ce înseamnă respect, bunătate și frumusețea copilăriei. Acum, când nisipul din clepsidra s-a scurs, este timpul sa lăsați în urmă amintiri, pe doamna diriginta si școală care v-a ținut sub aripa sa protectoare. (...)"