| liii a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Eu am instalat in pc Quick Time si din cauza lui, de fiecare data cand vreau sa descarc o melodie de pe net, imi deshide melodia cu Quick Time si nu ma lasa sa o descarc. Ce pot face ca melodiile sa nu se mai deschida cu Quick Time?

Răspuns Câştigător
| trăncănici a răspuns:

Intră în setările media şi dezactivează-l de acolo.

4 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Dezinstalează q.t.că îngreunează mişcările pc-ului şi nu e bun la nimic.

| liii explică:

Stiu ca nu e bun de nimic dar trebuie sa-l am in pc ca fara el nu merge itunesul si fara itunes nu pot intra in ipodbig grin

| trăncănici a răspuns (pentru liii):

Intră în setările media şi dezactivează-l de acolo.

| liii explică:

Hai ca am reusit.Multumesc mult pentru sfat.

| trăncănici a răspuns (pentru liii):

Mersi pentru. fundiţă.