| Mariusika1995 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor va rog. Bun pentru inceput a venit verisorul meu de 5 ani la mine si a umblat la PC eu n-am fost atent a umblat in control panel si acum numi merg numerele de sus de la litere nici aron sici paranteze nimic numai 5 si 6 merge :< help please.{repet nu cele din dreapta cele de sus numerele}

Răspuns Câştigător
| kocolinos a răspuns:

Probabil ti-a schimbat limba de scriere
start>control panel>clock, language and region>change display language>change keyboard

1 răspuns:
| Mariusika1995 explică:

Am schimbat deja limba si nu merge nu-i de la limba