| DJohnny a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, am contul de e-mail la yahoo si abia acum mi-am dezactivat functia facebook-ului de a-ti trimite emailuri la fiecare notificare, cum sa sterg toate mesajele primite de la facebook pe email, ca sa nu mai stau sa le sterg pe fiecare in parte? Dar doar cele primite de la facebook, cele de la alte siteuri sau persoane nu.

Răspuns Câştigător
| OctavianBlack a răspuns:

Dai la filtre si scrii Facebook iar e-mail-urile care apar le stergi

1 răspuns:
| zer0 a răspuns:

Selectezi sa iti arate mail-urile dupa nume. cauti facebook si dai click pe primul mail, acum te duci in jos pana la ultimul mail din lista, fara sa selectezi inca ceva, acum tii apasat shift si dai clicl pe ultimul mail. Asa se vor selecta de la prima selectie pana la ultima
apoi dai delete
si tot asa.