| MaestrullCaaars a întrebat:

Salutare! Am nevoie de ajutor urgent. Ofer funda.
Am făcut un Facebook, fals. Și acum. L-am șters de mai bine de o lună. Ai între timp. Am dezactivat și adresa de email. Nu mai pot sa ma conectez nici pe Facebook nici pe mail, însă as vrea sa fac asta, sa pot intra pe ele cumva din câteva motive.

Întrebări : ( după ștergerea la peste 30 de zile, mesajele mai rămân active inclusiv fișierele media )

As vrea sa șterg niste conversații ca sa nu ajungă la cine nu trebuie, și sa șterg și fișierele media.
Dacă exista vreo șansa sa le mai pot accesa, ajutati-ma va rog sunt disperat. Ofer funda și tot ce este nevoie.

2 răspunsuri:
| Sofia2652 a răspuns:

Din câte știu, după ștergere nu mai poți recupera contul și totul se șterge automat (mesaje, poze etc.)

| MaestrullCaaars explică (pentru Sofia2652):

Salut! Am un prieten care și-a șters defintiv contul de Facebook, dar pe Messenger încă au rămas pozele in Conversație. Și eu asta vreau, sa dispară pozele alea. Din Messenger