| bituca a întrebat:

Am nevoieee urgentaaaa am facut un id nou si imi spune asta:You have not successfully confirmed a phone number. Please try again.
Security checks help keep Facebook trustwortHi and free of spam.
Use a phone to verify your account

The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you'll be able to enter on Facebook to verify your account. Your phone number will only be used to verify your account and will not be shared with anyone without your consent.

Enter a phone number
va rog ajutati-maaaaaa

Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

Nu v-aţi confirmat cu succes un număr de telefon. Vă rugăm să încercaţi din nou.
Utilizaţi un telefon pentru a verifica contul dvs.

Numărul de telefon care le folosiţi pot verifica doar un singur cont. Odată ce aţi introdu numarul tau, vei primi un cod pe care vei putea să intre pe Facebook pentru a verifica contul. Numărul dvs. de telefon vor fi folosite numai pentru a verifica contul dvs. şi nu vor fi partajate cu oricine, fara acordul dumneavoastra.

Introduceţi un număr de telefon... probabil daca introduci nr tau de tel vei primi prin sms un cod de confirmare pe care il inscrii pe facebook (linkul pe care trebuie sa intri sa notezi codu iti va aparea dupa terminarea inregistrarii sau prin email)

| bituca explică (pentru oanaX):

Am incercat da nu mergestraight face

1 răspuns: