| iulian6861 a întrebat:

Am o geaca de piele si vreau sa stiu daca se poate spala in masina de spalat.Si daca nu o idee cu ce altceva as putea face

Răspuns Câştigător
| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna.
Eu mi-am spalat geaca de piele in masina si n-o patit nimica. Dar am bagat-o singura fara alte haine. Bafta.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum poate sa-ti treaca prin cap asemenea idee?
Daca e din piele naturala, o duci la curatatorie sau la o blanarie/pielarie si ti-o curata acolo.

| darrio2007 a răspuns:

Numai la curatatorie chimica.O strici daca o bagi la masina de spalat.

| Fatamuntilor a răspuns:

In nici un caz in masina de spalat!
O duci la curatorie chimica!

| Cr1st1ii a răspuns:

Eu am bagat-o in masina de spalat si nu a patit nimic...

| AdrianExtreme a răspuns:

Duo la curatatorie la masina se strica crede-ma nu ai vrea sa o strici.