| jonydd a întrebat:

Am o intrebare am facut cost suplimentar la Vodafone am cumparat ceva pe net si vreau sa stiu daca cumva unchiul meu merge la Vodafone sa intrebe de ce trebuie sa plateasca asa mult. cei de la Vodafone vede ce am platit eu sau nu? nas prea vrea sa dada laughing cost supl: 268 euro...

6 răspunsuri:
| jonydd explică:

Mie imi pasa doar sa nu se stie ce am cumparat. era pe apel modul de cumparare. nu-s sms

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se poate afla, mai ales ca valoarea facturii e asa de mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cei de la Vodafone nu ii intereseaza daca le explici. Tot trebuie sa platesti!

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar daca unchiul tau este foarte interesat de ce ai facut poate afla si ce ai cumparat. Cred.

| Gabbytzza a răspuns:

POi nu cred ca vede ce ai cumparat dar sigur vede ca ai cost suplimentar 268 euro

| jake123 a răspuns:

Da, scrie pe factura fiecare detaliu al costului suplimentar si catre ce serviciu au fost trimisi banii sad. Daca era o suma mai mica, nimeni nu citeste toata factura, dar la 268...