| simonel123 a întrebat:

.....luna trecuta am renuntat la un abonament finca mi s-a terminat si acum mi-au trimis factura pe telefon ca am de plata 520.50 RON din ce cauza? ce sa fac? dau funda.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vezi ce scrie pe factura

| vladionut94 a răspuns:

Si eu am aceias problema am reziliat contractul si mi a trimis factura de 1.200 lei acum 3 ani si acum nu am platit m-a dat in tribunal am avut un avocat bun si am castigat pentru ca daca so dat o legea in care daca trece 3 ani zile se prescriu facturile si nu iti mau au dreptul sa iti ciara bani si uite asa nu am mai platit facutura rolling on the floor) dar mo costat cheltuile de jucata vreo 1000 lei deci am si castigat si pierdut
ps: trece de timp 3 ani si nu mai au dreptul sa is ceara bani