| TheHunter38 a întrebat:

Am o intrebare, vreau sa scot diploma de bacalaureat, de la o facultate (la care am renuntat de ceva timp) si ma intreb daca se poate scoate instant de la secretariatul facultatii, sau dureaza mai multe zile?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti termini tot studiile la care ai renuntat si apoi sa dai bacalaureatul si daca treci cu brio poti sa iei diploma de bacalaureat! Astfel iti poate fi de folos la noul tau loc de munca si sa-ti aplici tot ce ai invatat la facultate si sa-t faci cu placere meseria!

| Ohaithar a răspuns:

De obicei e în aceeași zi, acum e mai aiurea că toată lumea vrea să se înscrie la facultăți.