| donnie112 a întrebat:

Am o nelamurire, de ceva vreme, tot pun intrebari pe site-ul asta si nu primesc nici un raspuns... am vazut ca unii se vaieta ca le sterge site-ul intrebarile, si cu intrebarile mele se intampla la fel?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pui intrebari care nu sunt acceptate. Poate ca limbajul in care le formulezi nu este adecvat. Poate ca le pui la categoriile gresite. Plus alte motive tehnice.

| donnie112 explică (pentru anonim_4396):

Ciudat este ca am incercat sa pun intrebari cat mai ok, formulate corect si in categoriile corecte.