| Corinaa2013 a întrebat:

Am o pagina pe Facebook care are peste 2.000 de like-uri, dar persoanele de pe ea nu sunt active.Cum pot face ca sa creasca activitatea?

P.S : Postez zilnic peste 30 de poze, dar primesc doar 1-2 like-uri sad

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cere ajutor la neamuri la prieteni.Dă linckul pe TPU şă te ajutăm şi noi.

| Cristina11r a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Depinde (presupun) si la ce ora postezi pozele sau... poate si cei care au dat like nu prea stau pe facebook. Dar hai sa fim seriosi, 2.000 de like-uri la pagina si doar cateva la postari. Oricum care este pagina? Daca vrei te ajut si eu cu un micut like big grin

| Kiddu98 a răspuns:

Si eu am o pagina pe fb, ti-as propune sa faci schimb de like-uri cu alte pagini sau sa faci schimb de like-uri la pagina cu cine sti sigur ca este activ pe ea! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funa?