| FanTpu1 a întrebat:

Cum sa-mi fac o pagina pe facebook unde sa postez poze si altele la care prietenii la acea pagina sa imi dea like?

Răspuns Câştigător
| numepublicsmecher a răspuns:

Cand te logezi pe facebook jos te intreaba: nu ai un cont? si apesi acolo si nu completezi chestiile alea pentru ca mai jos scrie sunt o persoana publica sau ceva de genul. si ai acolo de ales mai multe domenii: o celebritate, o pagina in care comemtezi reviste, arta, etc. si alegi ce vrei. la un momentdat iti bagi contul pe care vrei sa apara pagina. adica contul tau pe care il ai pe facebook si gata. ai o pagina publica.
sper ca te.am ajutat happy