| Laviniaa a întrebat:

Am o pisica persana ce era in calduri pana sa-i aduc un motanel, dupa care a devenit salbatica! Cand este in incapere cu el se ghemuieste intr-un colt, maraie, zgarie si da cu laba, sub nici o forma nu se poate apropia motanelul de ea! Oare va ceda? Sa-i mai las impreuna, sau nu? Mentionez ca ea nu prea agreeaza alte animale in general, si pare foarte ingrozita de ideea ca motanelul se apropie de ea.si chiar vreau pisoiasi din partea ei sad Help!

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Inseamna ca nu e pregatita sa faca pui, mai las-o pana o sa fie iar in calduri mai tarziu si poate atunci o sa vrea.

2 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Poate nu ii place motanelul acela...incearca sa ii duci altul.

| Laviniaa explică:

I-am adus doi, si la fel se comporta.