| ghiorghi112 a întrebat:

Plz help me fast... pisica mea se comporta foarte ciudat..se maraie cand se apropie pisoiul de ea se maraie cand vreau sa o mangai sta mereu cu coada arcuita si se urca pe pat sau pe gramajoare de haine si parca vrea sa faca pipi spuneti-mi va rog ce poate avea thinking

Răspuns Câştigător
| Pυƒυℓєтє a răspuns:

1. Poate vrea la "cutia cu nisip". (adica du-o afara sa fie libera in aer liber pentru 15-20 min). 2. Poate are pisoiasi in burtica, si vrea sa isi "apere" puii de motan, si se aseaza pe haine pentru culcus. Daca este asta, da-i carne si lapte, si fa-i un culcus moale si fereste-o de motan, si nu o lasa sa se bata. Si sa nu o zdruncini, sau sa o iei de burta si nici sa o mangai pe burta. Sper ca te-am ajutat:*:*:*

3 răspunsuri:
| Eschimoasa a răspuns:

Poate e in calduri. Sau poate e gestanta.

| psihopatik a răspuns:

Este in caldurilaughing)

| viezuina a răspuns:

Psihopatik =]]]]