| al3x_2379 a întrebat:

Am o problema cu monitorul! cand aprin pc-ul,monitorul se aprinde doar cand apare ferestra cu welcome, pana atunci sta in stand-by! problema e ca vreau sa instalez windows-ul si nu vad nimic daca este in stand-by, si mai stiu ca monitorul nu are nimic ca l-am testat in alta unitate si merge perfect! Care ar fi problema la unitate? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformateaza-ti pc-ul

| Shi_Atat_Raul_1996 a răspuns:

Probabil e vina unitatii, s-ar putea sa fac un scurt circuit undeva, asta s-ar putea sa fie motivul.De preferat dul la un service si zile de problema, sunt sanse de 90% sa ti-o rezolve!