| -=AleCS=- a întrebat:

Am o problema cu PCu`
deci, am 2 partitii C si D, in C am doar windowsul si porgramele standard, ce mai am scos eu dupa am in D, jocuri tot e instalat in D
in ultimul timp tot imi apare ca nu am spatiu in C, nici pe youtube nu ma pot uita, tot sterg ce e de sters dar nimic. Am incercat si cu Disk Clean Up si tot asa ramane. Azi imi apare ca nu mai am nimic (0 kb) maine imi zice ca am 2gb fara sa instalez nimic
ce sa fac cu el?

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare. Poate ai hard-ul mic, si de-aiastraight face

| MenInShadow a răspuns:

Da... sterge ce ai in d... nu cont ca in c nu ai nimic, sterge si din d, sa nu fie foarte plin. daca nu merge, VIRUS! care-ti face asa. Si trebuie reinstalat windowsul si sterse partitiile, si facute altele.

| Claudiu2011 a răspuns:

Lasa mi id pe privat si daca pot te ajut eu.

| geo691 a răspuns:

Instaleaza un antivirus

| FenderBender a răspuns:

Verifica sa nu ai bad`uri pe hard...

| Remember_1479 a răspuns:

Goleste recycle bin

| PiRaTu001 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa reinstalezi windosu ca iti va merge bine dupa.

| bibi2085 a răspuns:

Cred ca ai prins un virusel. asta am patit si eu acum vreo 2 ani si nu am reusit cu antivirusul.so. formatarea a fost urmatorul pas. asa ca pune mana si incearca o devirusare. daca nu reusesti cu antivirusul, pune mana si scoate poze si ce mai vrei tu sa pastrezi din calculator si fa o formatare. succeswinking