| Not_7297 a întrebat:

Am avut in pc un Windows. Am incercat sa instalez un Windows nou, mi s-a blocat si am scos cd. Am facut asa inca odata, apoi am instalat Windowsul. Imi merge bine...doar ca am in pc vreo 4 Windowsuri big grin. Cum sters din ele? Adica...sa ramana doar ultimul pe care l-am instalat. Dau funda! Multumesc!

1 răspuns:
| dany1219 a răspuns:

Pai trebuie sa intalezi windows-ul, iar cand ajungi sa selectezi partitia unde sa bagi windows-ul dai format... apoi instalezi...winking