| 13DoXy13 a întrebat:

Am o problema, deci:Eu i-am facut cont pe facebook fratelui meu si acum 2 sau 3 saptamani am vrut sa imi fac si eu...cica se poate sa iti faci atatea conturi cate adrese de email ai, dar nu mergeee asa scrie:"nu va puteti inregistra pe facebook"sau"Nu sunteti eligibil pentru a va inregistra pe facebook"dar eu vreau sa imi fac cont si repede! cine ma poate ajuta?
spuneti-mi va rog ce sa fac, dau funda!

Răspuns Câştigător
| ElvisTare a răspuns:

Pai faza cu eligil e sub 18 ani deci pune o varsta mai mare si o adresa de email diferita

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Merge

| madalina19e a răspuns:

E simplu, atunci cand iti cere sa bagi data de nastere, la anul nasterii scrie 1990 de exemplu... si atunci o sa poti sa-ti facihappy

| Diiiiaaaa a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie dar am asteptat cateva zile si apoi a mers.

| InSaNe_6155 a răspuns:

daca ai facut contul fratelui tau de pe emailu tau at este o problema ai voe doar 1 cont pe 1 e-mail... ori ii stergi contru de facebok si si lface el pe e-mailu lui ori iti faci un alt email si te inregistrezi cu ala happy