| mafi a întrebat:

Am o problema la PC cand il aprind mi se tot restarteaza cand mi se incarca windowsu. si trebuie-sa il sting de la butonul de oprire macar de 3 ori ca sa mi se incarce windowsu fara sa se restarteze uneori cand mi se restarteaza nu mi se vede nimica pe ecran doar negru si nu mi se aprinde monitorul si mai scoate si cateodata un sunet foarte ciudat PC-u ca si cum ar freca ceva; a placa de baza dar sunetu se opreste in 10 min. oare care ar fi problema ce ar trebui sa schimb la PC?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ar trebui testata sursa!

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Ori ai virusi ori ti sa facut o pana de curent si nu mai recunoaste windowsul, reinstaleaza`l din nou!

| mariusnadsir a răspuns:

Incearca sa instalezi alt windows