| Lolo101 a întrebat:

AM O URGENTA MARE! Va rog, cum sterg un clip de pe Youtube? Pls am nevoie de un raspuns va roooog.

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Intri pe contul tau de YouTube dai la administrare videoclipuri si o sa îți arate lista de video încărcate îl selectezi pe cel care vrei sa îl stergis si îl stergi

| bogdan107 a răspuns:

Iată cum puteți șterge videoclipurile pe care le-ați încărcat.

Asigurați-vă că sunteți conectat(ă) la cont.
Dați clic pe săgeata în jos de lângă butonul Încărcați din partea de sus a paginii, apoi pe Manager video.
Selectați videoclipurile pe care doriți să le ștergeți, dând clic pe casetele de selectare de lângă acestea (puteți șterge mai multe videoclipuri simultan)
Ștergeți dând clic pe butonul Acțiuni din partea de sus a paginii, apoi pe Ștergeți
Confirmați că doriți să ștergeți videoclipurile
FUNDA te rog big grin

| Lolo101 explică (pentru bogdan107):

La tine nu arata,, declara raspunsul castigator:l