| fofolonk a întrebat:

Am picat bacul in toamna, neavand media 6. Am peste 5 la fiecare materie.
Intrebarea este la anul o sa iau bacul din nou, adica o sa dau tot din nou, sau o sa dau la alegere ca sa iau media 6?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este la alegerea ta, poti sa dai la toate materiile, la doua materii sau numai la una singura.
In cererea de inscriere vei mentiona la ce materie vrei sa-ti fie recunoscute notele luate in aceasta sesiune.

| BogdanDavidZ a răspuns:

Salut, daca ai peste nota 6 la o materie, si nu mai vrei sa dai poti face asta,
Poti sa dai din toate daca nu esti multumit de note sau poti da doar din o materie, 2 etc.