| anonim_4396 a întrebat:

Am postat un video din greseala pe youtube si acum nu mai stiu cum sa il sterg ..stie cineva cum pot sterge un clip de pe youtube... unde trebuie sa intru? Merci!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te loghezi, apoi dai in coltul din dreapta sus click, apoi dai pe Manager video, si acolo iti apar videoclipurile tale urcate pe youtube, si apoi marchezi videoclipul si dai stergere.

2 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Dai click pe my videos bifezi videoclipul respectiv dupa care dai la Actions si dupa aia delete.

| mariandan a răspuns:

Si eu as fi interesat de raspuns.