| wiliamss433 a întrebat:

Am primit aviz de la posta pentru un colet in data de 14 ianuarie. Daca ma duc sa il ridic in 21 ianuarie cat trebuie sa platesc taxa de magazinaj?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

E iti recomand sa te duci imediat sa le ridici coletul timp de trei zile si dupa trei zile se percep taxa de magzinaj si apoi se trimite inapoi coletul expeditorului! Dar acum este prea tarziu ca ai pierdut coletul!

| roby23 a răspuns (pentru untu):

Nu l-a pierdut. inca este la posta

| untu a răspuns (pentru roby23):

Atunci iti recomand sa luati si sa platiti taxa de magazinaj, astfel dupa numarul zilelor taxa de inmagazinaj creste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie:dupa 10 zile, coletul va fi returnat expeditorului.

| alecsao a răspuns:

Ai 10 zile sa il ridici, primele 3 zile sunt gratuite iar apoi platesti 0.50 lei /zi :*