| Sternex a întrebat:

In aprilie mi-am facut card la BT tot odata cu el am facut si internet banking. Acum o saptamana si ceva am schimbat cardul si l'am anulat pe cel vechi [ ceva probleme ]. Credeti ca e posibil sa pot vedea tranzactiile de pe vechiul card mergand la banca sau ceva? Ca daca intru pe Internet banking aleg data din aprilie si pana azi si imi arata doar tranzactiile de pe noul card. Contul de pe internet banking a ramas acelasi ca si la cardul vechi,

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la Banca ti se poate da un extras de cont cu toata istoria contului.