| Helly1226 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut un card ing si am internet banking. Cardul este activ si am facut cateva tranzactii. Vreau sa descarc un extras de cont si nu merge, imi arata o eroare. Cand il pot descarca, la finalul lunii? ca sa stiu sa nu mai intru in fiecare zi.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Extrasul de cont îl poți descărca doar la terminarea lunii pentru care îl vrei.
Poți însă descărca fișiere pdf pentru fiecare tranzacție în parte.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut

Se poate descarca oricand, "raport tranzactii pe perioada" si selectezi acolo data start si data final.

Bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Extrasul de cont il poti descarca oricand. Ce eroare iti da mai exact?