| cristi_1959 a întrebat:

se poate inlocui procesorul de laptop cu unul mai performant, adica eu am la laptop procesor amd v160 de 2, 4 ghz si as dori un AMD Athlon™ II Dual Core de 2, 4 ghz

3 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Da poti sa folosesti AMD Athlon II Dual-Core Mobile N350 care e de 2.4.

| vader a răspuns:

Ar trebui verificat daca placa de baza suporta acel procesor, si daca sistemul de racire face fata.

| cristi_1959 explică:

Si unde as putea verifica daca placa de baza suporta procesorul? eu inca nu am acel procesor intentionez sa-l cumpar