| Andiix a întrebat:

Am un hi5 la care am uitat e-mail-ul. Stiti cumva cum il pot afla? Vreau sa-mi sterg Hi5-ul. si nu stiu cum sa aflu acel e-mail. Daca gasesc e-mail pot sterge hi5. sad

5 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Nu poti afla e-mailul poti afla doar parola e-mailul trebuie sa ti-l aduci aminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E-mailul nu apare cumva la "account"...in coltul din dreapta sus?
asa e din cate stiu eu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa intru in hi5 imi raspundeti va rog

| Andiix explică:

Eu nu imi aduc aminte e-mailul care l-am folosit ca sa imi fac hi5. Dar hi5-ul il mai stiu.

| puiacata a răspuns:

Cum nu sti sa stergi hi5-ul tau

imi raspuns la intrebarea car este adresa de i-mail a lui selena gomez