| cielo a întrebat:

Am si eu o problema la fifa 2012 mi-am instalat patch-ul furl liga 1 bergenbier v2 care contine echipe din liga 1 dar nu le gasesc si nu stiu de ce. Am tot incercat dar nu stiu de ce nu imi apar. Ce este de facut? Va rog mult ajutati-ma. Dau funda mare.

3 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Nu e original jocul.

| keoarmany a răspuns (pentru raducebotari):

Nu e adevarat mergi la setari si dai reset all squads si incepe o cariera nou asa a fost si la minewinking

| BarcaFan a răspuns (pentru keoarmany):

Si eu am facut la fel am dat reset all squads si nu a mers tot nu le gaseste.inainte le aveam acum nu le mai am.