| barbieA a întrebat:

Am si eu un Nokia c5-03, stiti cumva un site unde as putea sa vad toate setarile pentru ecran? sau cum as putea seta ecranul cand dau in stanga sau in dreapta cu degetul sa imi apara o noua imagine adica un alt ecran? cum este la iphone 4 sau ipad cand dau in stanga apare sa caut iar in cand dau in dreapta imi apar diferite gadget-uri... stiu ca merge si la acest tip de telefon ca am mai vazut la cineva. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa faci update la symbian (folosesti ovi pcsuite) la simbian belle si o sa iti apara mai multe ecrane.

| barbieA explică (pentru Intruder19):

Ai putea sa imi explica ca pentru un bebe? sau sa imi dai id tau printr-un mesaj?

| Intruder19 a răspuns (pentru barbieA):

Presupun ca stii putina engleza.Atunci asta iti este de ajutor - http://www.youtube.com/watch?v=1nrJOuJ3j7g.
Atentie! Daca deconectezi telefonul in timpul update-ului o sa il folosesti pe post de bibelou.