| Deyaaa18 a întrebat:

Am sters cosul de gunoi de pe desktop si nu stiu sa-l pun inapoi. Am windows xp.

Răspuns Câştigător
| 勒兹万 a răspuns:

Intri in My Computer, sub butonul back este bara Adress, acolo vei scrie recycle bin dai enter si langa bara adress va aparea icoana de la cos...il tragi pe desktop si gata... ui video poate te descurci mai bine http://www.youtube.com/watch?v=IhnoCD6iYvc

| Deyaaa18 explică (pentru 勒兹万):

Am facut asa, dar cand dau enter imi cauta pe net. Nu stiu ce sa-i fac...

5 răspunsuri:
| xamix a răspuns:

Proprietati-->desktop--->customize desktop

| Justmeandmysmile a răspuns:

Start-control panel-cauta personalization/personalizare-change desktop icons(probabil prin stanga) -si ai mai multe acolo si e si cosul de gunoi, bifezi si dai apply-ok.

| pisiiiiii a răspuns:

Si eu la fel si nu stiu ce sa fac.

| MuscaNeagra a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa stergi cosul de gunoi.