| Victor_Chirita_1987 a întrebat:

Am un Hp Dv 9500 si nu ii gasesc driverul la wifi am incercat toate driverele posibile si nu mi se aprinde ledul ala de la wifi sa se faca albastru sta numai pe rosu. Stie cineva un program sa scaneze automat toate driverele si sa le si descarce? Mentionez ca pe cablu am net wifi e problema

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Desconecteaza cablul de net si tine degetul o secunda pe "ledul" acela de wifi. o sa vezi ca se face albastru. adica asa se activeaza wifi in laptopurile din seria aceasta.
ca sa iti instalezi driverele lipsa instaleaza slim drivers free
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php
bafta.