| manuela28123 a întrebat:

Am un motan de 1 an si o luna care obisnuieste sa plece de acasa aproape zilnic, cateodata si 2/3 zile, dar se intoarce mereu (eu stau la casa in sat si are libertate sa plece sa se plimbe). De data asta e plecat deja de o saptamana si nu s-a intors. E normal sa plece asa de mult? Se va intoarce?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai inainte fusese doar in pețit. Acum s-o fi insurat si este la „casa" lui.

| RKBlue a răspuns:

Uneori e normal.Am mai vazut si pisici si motani care au disparut si cate o saptamana si dupa s-au intors, dar mai rar.
Poate ca e inca pe la inperecheat si daca ii dau oamenii de mancare, nu are motiv sa vina acasa inca.
Sper sa se intoarca! Succes!