| John555 a întrebat:

Am un Nokia C3 si as vrea sa stiu de ce nu imi merg aplicatiile de la telefon (Opera,facebook, youtube) cu internetu de la abonament ci doar prin wi-fi. Pot doar sa navighez cu internet home, nimic mai mult. Daca stie cineva lasati-mi un raspuns.

Răspuns Câştigător
| pizzahut a răspuns:

Intra la setari si apoi la configurare, acolo vei vedea ca exista mai multe optiuni. Trebuie sa selectezi optiunea de la reteaua ta (Vodafone, Orange sau cosmote), dar apoi e posibil sa nu mai functioneze internetul de la wifi si vei fi nevoit sa shimbi configurarea din nou. Nu garantez ca va functiona, dar unei cunostinte i-a mers. Mult noroc!

| John555 explică (pentru pizzahut):

Ms mult. Pana acum foloseam doar configurarile personale.

1 răspuns: