| RaPeR09 a întrebat:

Am un Play Staion SONY model SCPH-35004 si nu imi merge sa ma joc la el
De Curand am primit de la "Mos Craciun" adica mama si tata un cd de play station2 si mi-a mers cand l-am bagat dupa un timp m-am dus la baie si am plecat la bunica si am stins Play station iar cand am venit nu imi mergea cd il bagam si zicea reading disc... si apoi imi dadea o eroare
P. S. Este model vechi (gros?) dar mi-a mers dimineata si nu stiu ce sa fac e vorba oare de la diamant daca e cum l-as putea curata ca nu pot sa vad diamantul

1 răspuns:
| kaball a răspuns:

RapeR l-ai emulat?