| mariaciu a întrebat:

Am o problema la sanul stang, am o piatra ceva tare si se vede mai mare decat cel drept care nu are nimic, e normal. Am avut si la el o umflatura dar s-a vindecat de ceva vreme, cam 1 an dar la cel stang nu vrea deloc sa se vindece.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la medic.

| Clytia a răspuns:

Mergi urgent la un medic! E posibil să fie chisturi mamare.